RTX korekcie zadarmo

Od 1. apríla 2024 budú novo zakúpené GNSS prijímače Trimble R12i, R780, R580 a R750 obsahovať aktivované ročné predplatné Trimble RTX korekcií pripravené na použitie počas prvých 12 mesiacov v hodnote 2 000 € bez DPH. K dispozícii sú možnosti ročného obnovenia pre pokračujúci prístup.

Merajte kdekoľvek.

Neobmedzujte sa internetovým pokrytím.

Využite naplno GNSS prijímače Trimble

Korekcie CenterPoint RTX rozširuje možnosti získavania korekcií pre presné GNSS meranie.

Vďaka možnosti merať s 2 cm presnosťou cez RTX korekcie zasielané cez satelit sa vaše meranie stáva lokalizačne neobmedzeným. Už nie ste závislý od internetového signálu alebo dostupnosti RTK korekcií zasielaných cez rádio. Stačí mať výhľad na geostacionárny satelit a môžete merať v RTK presnosti prakticky kdekoľvek.

Zefektívnite svoje meranie

Umožňuje skutočnú mobilitu na zvýšenie produktivity, zjednodušenie pracovného postupu a zníženie prevádzkových nákladov.

Doplňte tradičné RTK metódy

RTX korekcie umožňujú udržiavať presnosť pri používaní štandardnej RTK metódy merania po výpadku RTK korekcií alebo merať priamo v RTK presnosti cez korekcie zasielané cez satelit.

Ako funguje zasielanie RTX korekcií

TRIMBLE CENTERPOINT RTX

Kľúčové vlastnosti

Meranie na miestach, kde sú neprístupné RTK korekcie, t.j. nie je dátové alebo rádiové spojenie.

Vysoká presnosť

2 cm (H) / 5 cm (V)

Interoperabilita s RTK

Práca v lokálnom súradnicovom systéme

Globálna služba

Korekcie cez satelit alebo internet

Na ktoré prijímače sa akcia vzťahuje?

Všetky nové GNSS prijímače Trimble aktivované od apríla 2024

Trimble R12i

Trimble R780

Trimble R580

Trimble R750

Komu sú korekcie Trimble RTX určené

Vďaka rýchlej inicializácii menej ako 1 minúta vo vybraných regiónoch poskytuje CenterPoint RTX výkon na úrovni RTK, na ktorý sú geodeti zvyknutí. CenterPoint RTX uspokojí všetky potreby merania a vytyčovania so spoľahlivou presnosťou na úrovni RTK presnosti.

Korekcie CenterPoint RTX nie sú závislé na stabilnom rádiovom alebo mobilnom pripojení, resp. nie je závislý od poskytovateľa VRS korekcií (výpadok VRS siete). CenterPoint RTX slúži ako poistka v prípade, že sa ocitnete v mieste so zlým pokrytím signálu pre zasielanie RTK korekcií. Ak vypadne internet alebo rádiové spojenie, resp. ak poskytovateľ VRS siete prestane poskytovať korekcie, GNSS prijímače Trimble vďaka technológií xFill udržia presnosť, ktorú sme dosiahli pri štandardnom RTK meraní. Technológia xFill umožňuje automaticky udržiavať presnosť po výpadku RTK korekcií. Maximálne 5 min. nepretržitého výpadku v cene prijímača. Ak máte predplatené RTX korekcie, je udržiavanie RTK presnosti po výpadku korekcií nepretržité. Pri obnove signálu sa opäť automaticky prijímač napojí na VRS korekcie cez internet resp. RTK korekcie cez rádio.

Ako satelitná aj internetová služba je CenterPoint RTX vždy k dispozícii bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Nie ste viazaný na jedno miesto ako pri pozemných korekčných zdrojoch a váš rover a CenterPoint RTX sa pohybujú s vami. Nemusíte riešiť správne umiestnenie RTK bázy alebo chybového komponentu PPM pri veľkej vzdialenosti medzi bázou a roverom.

CenterPoint RTX využíva všetky dostupné satelity. Ak používate lokálnu bázu nízkej kvality alebo ste pripojení k sieti tretej strany v reálnom čase bez úplnej podpory konštelácie, prechodom na korekciu CenterPoint RTX zvýšite dostupnosť satelitov.

Neváhajte využiť bezplatné predvedenie a informujte sa o cenách jednotlivých GNSS zostáv.

Autor/predaj: Ing. Dominik Laufík, predaj geodetických zariadení Trimble

Viac informácií na obchod@geotronics.sk alebo kontaktujte predajcu +421 918 868 633